Sagopa Kajmer’in Eski Menajeri Alican Metin Parlak’tan Şok Suçlamalar!

Sagopa Kajmer, uzun yıllar boyunca birlikte çalıştığı menajeri Alican Metin Parlak ile yollarını ayırdığını duyurmuştu. Sonrasında ise aralarında birçok olay yaşandı. Geçtiğimiz zamanlarda Instagram üzerinden de “Benim, kızlarımın eşimin can güvenliği ve olacak herhangi bir olaydan Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz) sorumludur” demişti.

Sagopa Kajmer’in eski menajeri, rap camiasının en eski ve en sevilen isimlerinden biri olarak bilinen bu sanatçının eski menajeri, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı. Menajer, ünlü rapçinin hayranlarıyla ilgili söyledikleri, deprem döneminde yaptıkları ve ‘maddi’ konulardaki tutumu hakkındaki iddialarıyla büyük bir şok yarattı!

Sagopa Kajmer’in eski menajeri Alican Metin Parlak, Instagram hesabı üzerinden geçmişte birlikte çalıştığı sanatçı hakkında yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı.

İlk olarak, Alican Parlak, Sagopa Kajmer ile aralarında geçen bir WhatsApp konuşmasının ekran görüntüsünü paylaşarak Sagopanın kendisine gönderdiği bir ses kaydına dikkat çekti.

Sagopa Kajmer ekran görüntüsünde yer alan ses kaydında ‘Amacım Sago kitlesini radyoya çekmek değil. Onlar çok cahil insanlar yani.’ dediği duyuluyor.

Ardından konu hakkında açıklama yapmaya başlayan Alican Metin Parlak, “Parayı koymak konusunda kimse cahil değildi.” diye açıklamalara başlıyor ve duyanları şaşırtacak iddialarda bulunuyor.

‘Parayı koyarken kimse cahil değildi. Ben bile tek başıma beş yıl senin hizmetini gördüm. 500-600 lira saç parası vermemek için, saçını kestirmeye – boyatmaya para vermemek için saçını bile bana kestirdin. TCK’da bile çete olmak için en az üç kişi lazım.’

“Sen beni çeteden yargılatmaya çalışacaksın he? Asıl çete sensin. Ve bunu tüm Türkiye, Türkçe bilen herkes görecek.”

‘6 Şubat depreminden sonra bir araya geldiğimizde ben annemle de görüştüm. Depremle ilgili benim bir kuruşumu harcama, harcarsan hakkımı helal etmem. Kimseye yardım yok. Devlet kendi başına halletsin’ demiştin. Hatırlıyor musun? İnsanları çok seven, onlara cahil diyen.’

Eski menajerin bir diğer çok şaşırtan iddiası ise Sagopa Kajmer’in vergi kaçırdığıydı.